پیام فرستادن
خانه

Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

Zhangjiagang Zhongyue متالورژی تجهیزات شرکت فناوری، با مسئولیت محدود در Xiangshan جاده، Jingang شهر، Zhangjiagang شهر، استان جیانگ سو، چین واقع شده است. با سرمایه ثبت شده از RMB20،000،000 یوان، این شرکت متخصص در ساخت خطوط لوله جوش داده شده با دقت بالا دقت، H-Beam فولاد خط لوله، دستگاه برش، قالب رول سرد، دستگاه نورد سرد، دستگاه فولاد زاویه، دستگاه برش سرد و غیره .. در حال حاضر، ظرفیت تولید سالانه بیش از 150 مجموعه است.

در طی بیش از ده سال توسعه مؤثر مستمر، این شرکت در حال حاضر کاملا با رقابت در بازار سهم بازار، فناوری، منابع انسانی و موقعیت جغرافیایی در حوزه خود به رقابت بپردازد. برای حفظ رقابت در بازار رقابت شدید، این شرکت با ارتقاء سیستم نوآوری، ایجاد پلت فرم منابع انسانی، ایجاد ارتباط هماهنگ با مشتریان، بهبود کیفیت محصول و خدمات کامل، خود را ارتقا می دهد. بنابراین، در حال حاضر، به عنوان یکی از محبوب ترین و مورد علاقه فروشندگان مشتریان ما، ما پیشرفته ترین و نقش برجسته در زمینه بازار داخلی برای کیفیت محصول و دستیابی به محصولات جدید تحقیق و توسعه و توسعه بازار است.

محصولات شرکت به طور گسترده ای در صنایع تولید لوله های جوش داده شده، محصولات ورزشی، تجهیزات تناسب اندام، دستگاه های پزشکی و وسایل، کالاهای کودکان، مبلمان، لوازم خانگی الکتریکی، وسایل نقلیه، کشتی سازی، حمل و نقل نفت و نیروگاه و غیره استفاده می شود.

ما می خواهیم از مردم برای پشتیبانی و عشق به تجهیزات متالورژی Zhongyue تشکر کنیم. ما به سیاست "مردم متمرکز و کیفیت اول" پایبندیم. برای ساختن شرکت ما بزرگتر و قوی تر، ما خودمان را ارتقاء مدیریت ما، بهبود کیفیت محصولات ما، افزایش رقابت هسته ای از سرمایه گذاری، و رشد با مشتریان خود را از طریق نوآوری های تکنولوژی و مدیریت بهره وری بالا برای ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان و بازگشت اجتماعی

Zhangjiagang Zhongyue متالورژی تجهیزات فناوری شرکت با مسئولیت محدود خواهد شد پیوستن به "مردم مبتنی بر استراتژی تمرکز" به عنوان اصل خود و "افزایش رضایت مشتری" به عنوان هدف خود را؛ به طور فعال مدیریت تولید و خدمات بازاریابی را بهبود می بخشد، به طوری که ما خودمان را به توسعه صنعت کمک می کنیم و همچنان برای به دست آوردن بهترین اثر برای ارتقاء برند ما و سهم بازار ادامه می دهیم. در عین حال، ما تلاش خواهیم کرد به طور مستقل توسعه محصولات نوآورانه، بهبود تکنیک های فرآیند و افزایش رقابت در محصول با توجه به ارزش افزوده، برای تحقق بخشیدن به سازمانی و مشتری، شرکت و جامعه به صورت دو جانبه سودمند و پیروزی برای ایجاد بهتر آینده.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در ماه مه سال 1994، Zhangjiagang Zhongyuan لوله ساخت شرکت با مسئولیت محدود تاسیس شد.

در ماه مه سال 1998، RMB ¥ 12 میلیون در کارگاه تازه تاسیس ساخته شده است.

در فوریه سال 1999، شرکت لوله سازی Zhangjiagang Zhongyuan، به تازگی ساخته شد، تکمیل شد.

در ماه مه 2005، پروژه فولاد سرد ورق از ظرفیت تولید سالانه 50000 تن در Jiangsu Zhongjia Steel Co.، Ltd.

در اوت سال 2005، شرکت Zhangjiagang Zhongxin Steel Sheet Co.Ltd تاسیس شد.

در ماه مارس سال 2006 شرکت جیانگسو میسمن لوله سازی با مسئولیت محدود با ظرفیت سالانه 200000 میلی متر لوله API ساخته شد.

در ماه مه سال 2006، شرکت موسسه لوله سازی Zhangjiagang Ltd تاسیس شد.

در ماه مه سال 2006 ظرفیت سالانه 150000 میلی متر نوار فولادی نورد سرد به طور رسمی توسط Zhangjiagang Zhongxin Steel Sheet Co.، Ltd.

در ماه مه سال 2006 گروه جیانگ سو Qiyuan تشکیل شد.

در دسامبر 2006 شرکت سهامی سیمان شرق در اتیوپی تاسیس شد.

در نوامبر 2007، منطقه صنعتی شرقی در اتیوپی تاسیس شد.

Jiangsu Yongyuan Investment Co.، Ltd در ژوئن 2008 تاسیس شد.

در اوت سال 2008، LQY Welded Tube INC در هوستون ایالات متحده با ظرفیت سالیانه 50،000 متری لوله های فولادی جوش داده شده تاسیس شد.

در اوت سال 2009، Zhangjiagang Zhongcheng انبار تدارکات شرکت با مسئولیت محدود تاسیس شد تمرکز کسب و کار خود را در فولاد، انبار و تدارکات.

در سپتامبر 2009، شرکت فناوری متالورژی جیانگ سو ژونگگانگ با مسئولیت محدود از شرکت Zhangjiagang Zhongyuan Pipe-making Co.Ltd متولد شد و به عنوان یک شرکت مستقل در تولید و تولید لوله های با دقت فرکانس بالا جوش داده شده است.

در فوریه 2011، شرکت شانگهای Qiyuan بین المللی تجارت، با مسئولیت محدود تاسیس شد.


در دسامبر 2011، Qiyuan Resources Co.، Ltd.was ثبت نام شده در جمهوری سیشل.

در تاریخ 25th مه 2014، Zhangjiagang ZhongYue متالورژی تجهیزات شرکت فناوری، با مسئولیت محدود از گروه و به یک شرکت مستقل تخصصی در تولید لوله لوله، طراحی و ساخت تجهیزات متالورژی، تولید لوله های ویژه و غیره

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : ژانگ یو

تعداد کارمندان : 200~500

فروش سالانه : 30000000-40000000

سال تاسیس : 1996

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd گواهینامه ها چین Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd گواهینامه ها چین Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd گواهینامه ها